O NÁS

Česká značka Carton Cajon® se zaměřuje na výrobu perkusních hudebních nástrojů z netradičních ekologických materiálů. Obvyklý materiál dřevo jsme nahradili speciálním kartonem, čímž se cajon stal dostupnější, lehčí i skladnější. 

Cajon (kachon), sedací buben původem z Latinské Ameriky, si získává v Evropě čím dál více příznivců. Pro jeho všestrannost si jej oblíbili nejen muzikanti, ale i učitelé. A co děti? Tak ty cajon prostě milují! 

DSC_0659_uzky

Cajony Carton Cajon® jsou vhodné pro všechny! Vyrábíme je ve čtyřech modelech a více jak 50ti designech. Nabízíme i cajony bez designu, ty si můžete sami pomalovat či jinak designově dotvořit.

Díky unikátní a patentované skládací konstrukci Carton Cajon® ušetříte místo při skladování i přepravě. Složení cajonu je snadné,  rychlé a v papírovém kufříku, nebo v batůžku, si jej jednoduše vezmete všude s sebou.

Sarka_kufr_DSC_2222_orez_sirka

Cajony Carton Cajon® jsou velmi pevné, dětem odolné a prakticky nerozbitné. Jejich výhodou je klidnější bas, což oceníte při skupinovém bubnování, či doprovodu akustických nástrojů. Charakteristický chrastivý zvuk propůjčuje cajonům struník vsazený uvnitř.

To vše dělá z Carton Cajonu® ideální cvičné bubny – v našem obchodě si určitě vyberete design pro sebe i pro své děti!