Cajon Ruční – Cow Fur

Novinka
Výrobce: CARTON CAJON
360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Ruční bubínek dodávaný s paličkou. Carton Cajon do ruky je vyroben ze stejného silového kartonu jako sedací Carton Cajon, což zaručuje její odolnost. Jeho zvuk je dutý, oproti originálnímu Carton Cajonu je ještě menší a ještě skladnější.

Využijete ji při rytmizování, relaxování, jednoduchém hudebním doprovodu a při mnoha jiných příležitostech. Jedinečně ovšem tamburína vynikne také ve skupinovém bubnování. Na ukázku si projděte video z pietní akce Bubnování pro Bubny (budete přesměrováni na facebook.com).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál

Pevnost tamburíny je dána jednak použitím silového na zakázku vyráběného kartonu, kdy je na výrobu použit papír hutněný vysokým obsahem dřevitých vláken. Nenechali jsme nic náhodě a ještě zdvojili materiál: dvě vrstvy kartonu jsou pevně slepeny k sobě, což dále zvyšuje odolnost tamburíny vůči případné zátěži. Do třetice vložka, která se vsune dovnitř tamburínky, ještě podpoří její pevnost.

 

Technologie tisku

Designy na Carton Cajon tamburínu tiskneme fotorealistickou digitální technologií, jejíž barvy jsou odolné vůči UV záření a vodě. Speciální papír pro digitální tisk a matná laminovací fólie dále dotvářejí sandvichovou konstrukci a ještě více tamburínu chrání proti oděru, vlhku a zlepšují její pružnost.

Digitální tisk umožňuje produkci Carton Cajon tamburín v malonákladových designových sériích, což otevírá cestu k zakázkové výrobě Carton Cajon tamburín s vlastním designem dle potřeb zákazníků.

 

Využití Carton Cajonů

Carton Cajon může být skvělým dárkem, designovým doplňkem do bytu, hračkou i učební pomůckou pro děti. Budete překvapeni, co všechno taková bedýnka-tamburínka, cajon nebo mini cajon dokáží!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: RUČNÍ CAJONY
Rozměry (ŠxHxV): 30 x 10 x 30 cm
Materiál: karton
Povrchová úprava: laminace matná

Carton Cajon do ruky - recenze

Památník ticha - Bubnování pro Bubny 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

O CAJONU

Cajon (kachon) je tradiční latinskoamerický buben, taková bedýnka, na které obkročmo sedíte, houpete se a bubnujete. Carton Cajon® je cajon se vším všudy, jen je vyrobený ze speciálního kartonu. Díky tomu je lehký, skládací a může být potištěný jakýmkoliv motivem. Od 5 kusů můžeme vyrobit i cajon s vaším designem.

 
Speciální karton, ze kterého je Carton Cajon® vyroben, má velký obsah dřevitých vláken, takže je pevný a má velmi dobré rezonanční vlastnosti.  Charakteristický zvuk vytváří struník umístěný v horní části přední strany cajonu. Díky pevnosti a inovativní konstrukci cajon unese sedícího člověka o váze až 150 kg!
 
Carton Cajon® lze opakovaně skládat a rozkládat, a to více jak 200 x. Během několika vteřin ho jednoduše složíte a v kartonovém kufříku, který je součástí balení, si jej vezmete, kam jen budete chtít.
 
Povrch Carton Cajonu® je potažen tenkou vrstvou matné laminovací fólie, která chrání cajon proti oděru a částečně i proti vodě. Carton Cajon® se nesmí namáčet ani skladovat ve vlhkém prostředí. Je ale možné ho otřít vlhkým hadříkem. 
 
Carton Cajon® je cenově dostupná alternativa cajonu, která vás mile překvapí svým zvukem, kvalitou zpracování, originálním designem a dalšími možnostmi využití. Ať už jej použijete vyloženě prakticky jako stolek, cvičební pomůcku nebo jako designový doplněk do domácnosti, vždy vám bude po ruce, abyste si mohli zabubnovat a zlepšit si náladu, protože hra na cajon dělá lidi šťastnější :)
 
Pojďte si hrát! Tenhle buben vás bude bavit.