Cajon Mini – Speakers

DĚTSKÝ CAJON
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)

Buben Carton Cajon® Mini je originálně pojatý perkusní hudební nástroj vhodný pro děti do výšky 150 cm. Tento sedací buben charakteristický svým tlumeným zvukem a skládací konstrukcí se stává ideálním společníkem pro děti na každý den. 

Hledáte-li originální, ekologický, skoro nezničitelný dárek, který děti budou milovat, tak Carton Cajon® Mini je ta správná volba!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální dětský buben

Cajon nebo buben se obecně používá pro elementární výuku rytmiky, v muzikoterapii při rozvoji smyslového vnímání dětí. Vlastní bubnování děti zklidňuje a přivádí je do nitra jich samotných. Carton Cajon je vyrobený z kartonu, jeho povrch je více pružný, prsty se od něj lehce odráží a ze hry pak děti nebolí ruce.

Pro malé bubeníky se Carton Cajon stává ideálním cvičným bubnem. Papírový buben se hodí zejména na domácí cvičení, díky skládací konstrukci si jej ale může malý muzikant vzít v baťůžku sebou i na víkend na chatu. Také sousedi nezůstanou zkrátka – ocení nižší basovou intenzitu při večerním cvičení bubeníka.

Celkově vzato je Carton Cajon cenově dostupná alternativa k dřevěnému cajonu, ideální cvičný nástroj pro všechny.

Jak Carton Cajon hraje

Carton Cajon je plnohodnotný hudební nástroj. Můžete na něj zahrát tři druhy tónů: údery na horní část cajonu hrají vysoké slacky a střední toniky, údery do střední části cajonu poskytují hlubší basy.

V horní části ozvučené strany je navíc zevnitř cajonu umístěno strunění, které při úderu vydává příjemně chrastivý zvuk, podobný virblu.

Konstrukce

Díky unikátní patentované konstrukci je skládání Carton Cajonu jednoduché a zabere přibližně 20 vteřin. Možná jen napoprvé budete muset dětem trošku pomoci, konstrukce je přeci jen robustní. Tento malý kachůnek unese i dospěláka – silový karton, k jehož výrobě se používá papír hutněný vysokým obsahem dřevitých vláken.

Hrany cajonu jsou oblé, nikde netlačí, neřežou do stehen a děti se nijak nezraní. 

 

Balení a využití Carton Cajonu

Součástí každého balení Carton Cajonu je praktický baťůžek pro pohodlné nošení.

Carton Cajon může být také skvělým dárkem, designový doplňkem do bytu, hračka i učební a terapeutická pomůcka pro děti. Budete překvapeni, co taková bedýnka všechno dokáže!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTSKÉ CAJONY
Hmotnost: 1 kg
Rozměry (ŠxHxV): 23x23x35
Nosnost: 120 kg (váha sedící osoby)
Povrchová úprava: laminace matná

Jak Carton Cajon hraje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: